Олланд запізнився на зустріч із Меркель

15 Травня 2012, 23:57

В аеропорту Берліна президента Франції зустріла канцлер Анґела  Меркель. Олланд запізнився на одну годину через інцидент, що стався в дорозі:  в президентський літак влучила блискавка, команда літака вирішила повернутись  до Парижу та взяти інший  літак,  щоб продовжити подорож президента в безпечний спосіб.

Під час зустрічі Меркель та Олланд обговорили кризу єврозони: французький президент виступив проти деяких заходів жорсткої економії, які підтримує Німеччина. Щодо Пакету стабільності та зростанні ЄС, Олланд заявив, що на саміті лідерів країн Євросоюзу, який відбудеться наступного тижня,  все має бути "поставлено на карту" для досягнення зростання ЄС. За його словами, Греція має залишатись  в єврозоні попри політичну кризу всередині країни.

На спільній прес-конференції з Меркель  Олланд заявив, що стосунки між двома країнами повинні бути збалансованими та ґрунтуватись на повазі.

Як повідомлялось, сьогодні, 15 травня, Франсуа Олланд офіційно обійняв посаду президента Французької Республіки – інавгурація відбулась у Єлисейському палаці у Парижі.

Читайте також: Олландові доведеться вчитися міжнародній політиці на практиці