Олімпіаду замовляли?

VIP-хроніки
7 Листопада 2013, 11:31

Така собі «атвєтка Чемберлену» російському візаві Владіміру Путіну. А що, у РФ же вгатили у випинання свого геополітичного достоїнства у вигляді сочинської Олімпіади вже понад $50 млрд, то чим ми гірші. Так у Росії ж «нафтодолари»! Нічого, у нас на той час будуть свої «сланцегривні», навіть відповідні угоди з усілякими там «шелами» вже підписані. Снігу в Карпатах дедалі менше? Нічого, влаштуємо на Донбасі «сторіччя стахановського рекорду на честь визволення від фашистських загарбників у межах місячника пам’яті жертвам УПА», а зібране вугілля пофарбуємо в білий колір і замість снігу розкидаємо. Олімпіада в Греції підірвала економіку країни? Нічого, коли то буде, а нам жити зараз треба, тобто успішно освоювати «олімпійські» кошти.

Дивіться також: Найдивніші олімпійські види спорту

От, щоправда, грошей у бюджеті на черговий «проект століття» наразі й справді немає – сланцева революція по-українськи ж бо не завтра станеться. І все ще доводиться розхльобувати наслідки футбольного Євро-2012 з його суперсучасними дорогами, що сходять із першим снігом, та нікому не потрібними «хюндаями». Нічого, для початку введемо, наприклад, «олімпійський» податок, ну хоча б на інтернет (також і з метою виховної роботи з опозиційно налаштованими користувачами)…

У принципі позиція правильна – хороший «понт», як відомо, дорожчий за гроші. Та й знову ж таки зимова Олімпіада – це ж які бізнес-можливості! Під неї не те що там якийсь стадіончик побудувати – там і Говерлу за потреби можна знести під виглядом «благоустрою території».

А під шумок ще й кілька нових палациків побудувати в межах підготовки до Олімпіади, щоб було звідки дивитися на норвезьких лижників та австрійських слаломників. Благо, на Євро-2012 вже добре на цьому набили руку.

Автор:
Тиждень