Олена Білозерська: Ми знову станемо солідарними, як тільки збільшиться рівень загрози для нашого суспільства

Суспільство
5 Липня 2021, 14:59

В опитуванні для №27 Тижня, центральною темою якого є суспільна солідарність в Україні, блогерка та ветеранка Олена Білозерська зазначила, що українці об’єднуються лише в разі небезпеки для країни і моменту солідарності варто очікувати з приходом більшого лиха. 

“Ми знову станемо солідарними, як тільки збільшиться рівень загрози для нашого суспільства. Якщо ми знову опинимось на межі втратити державу, то тоді воно різко консолідується. Але потім, як тільки ця загроза стане трохи меншою або суспільство до неї звикне і адаптується, то знов почнуть сваритись – так ми влаштовані”, – зазначила ветеранка. 

Читайте також: Солідарність — найкраща оборона

"Солідарність серед населення була присутня в Україні у 2014 році з приходом війни", – каже Білозерська, –  "Оскільки здебільшого для українських громадян притаманне вороже ставлення до успіху співвітчизників, не в моменти кризи швидко забувається, що для нас є об'єднуючим фактором і це нормально, стверджує Олена Білозерська. Натомість блогерка звертає увагу на проактивну частину громадян, які діють незлагоджено: “Мене турбує, чому небайдужа меншість, люди, які роблять історію, чому вони не солідарні. Я думаю, що це через вади національного менталітету і через засилля п’ятої колони”.

 

читати ще

показати ще