Олексій Гончаренко: Заяви ОП про саму можливість спільного патрулювання українських позицій з терористами ― це неприпустимо

11 Вересня 2020, 17:41

Заяви Офісу президента про саму можливість спільного патрулювання зараз наших позицій з терористами ― це неприпустимо, про жодні спільні подібні дії з представниками самопроголошених “республік” не може навіть йти мови. Таку думку Тижню висловив народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

 

По-перше, за його словами, представники так званих “ДНР” не є стороною конфлікту.

 

«Хто і найголовніше чому має брати участь у спільному інспектуванні разом з нашими військовими? Хто їм на це надасть мандат? Погоджуватися на таке, це шлях до визнання суб'єктності бойовиків і відсторонення Росії», ― сказав Гончаренко.

 

По-друге, продовжив нардеп, відкривати дані про наші військові позиції в районі бойових дій ― це розголошення державної таємниці. Відповідно, це серйозна заявка на державну зраду, яку потрібно не обговорювати, а розслідувати.

 

«Тому, про жодні спільні патрулювання з представниками самопроголошених “республік” не може навіть йти мови. А спеціальна моніторингова місія ОБСЄ і так діє на постійній основі і фіксує усі факти порушення перемир’я. З нашої сторони їх не було», ― наголосив він.

 

Гончаренко зауважив, що спільні патрулювання абсолютно не на часі і ніколи не будуть на часі. Зеленський продовжує деморалізувати армію і діє таким чином, наче ми повністю неспроможні постояти за себе. Це показує нашу слабкість для Кремля і можливість маніпулювати президентом України в своїх інтересах.

 

«Зеленський заручник своєї головної обіцянки ―  “миру”. І заради примарної перспективи його досягнення, він готовий іти на ризиковані поступки, тягнучи за собою цілу країну. Такий “мир” закінчиться лише спільним “патрулюванням” наших позицій все ближче і ближче до Києва», ― додав він.