Олег Верняєв здобув блискучу перемогу на етапі Кубка світу з гімнастики

20 Березня 2017, 07:20

Український гімнаст, Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв переміг у багатоборстві на етапі Кубку світу, повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України у неділю, 19 березня.

«Олімпійський чемпіон Олег Верняєв переміг у багатоборстві (84,899) на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті», – йдеться у повідомленні.

У двох вправах Верняєв показав кращий результат. Українець краще за всіх виступив у своєму коронному виді – на паралельних брусах.

Ще у двох видах Верняєв потрапив у трійку. У вправах на кільцях українець став другим (14.400), а на коні він зайняв третє місце (14.200). У вільних вправах уродженець Донецька став шостим (13.533), а на перекладині – сьомим (12.466).

Нагадаємо, 5 березня Олег Верняєв здобув срібну медаль у багатоборстві на змаганнях відкритого Кубку Америки зі спортивної гімнастики у Ньюарку штату Нью-Джерсі в США.