Окупований Крим знов повністю знеструмлений

26 Грудня 2014, 14:03

Станом на 26 грудня знеструмленими залишилися всі населені пункти півострова, включаючи Армянськ, куди заходить окрема тупикова високовольтна лінія електропередач (ЛЕП). Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Згідно з повідомленням, так званий “міністр енергетики” Криму поки не пояснив причини відключення.

За даними джерела в ГУП РК "Крименерго", на час відключення лінія ЛЕП Каховка – Титан /Армянськ/ перебувала в ремонті, а три лінії одночасно погасили, включаючи ЛЕП, яка постійно живила Крим у випадках ремоту на інших.

При цьому власна генерація наразі обмежена Камиш-Бурунською ТЕЦ – Сімферопольська ТЕЦ досі в ремонті, а Сакська не синхронізована на випадок аварійних відключень.

Судячи з усього, після закінчення ранкового піку напруги мобільні газотурбінні електростанції також були зупинені, оскільки перетікання з України без обмежень становить достатні для Криму 650 МВт.

Нагадаємо 24 грудня прес-служба "ДТЕК Крименерго" повідомила, що 2 магістральні лінії електропередач, що живлять Крим, були вимкнені.

За словами міністра енергетики та вугільної промисловостіУкраїни Володимира Демчишина, Крим періодично відключатимуть від світла.