Окупована територія Донеччини залишилася без мобільного зв’язку з Україною

12 Січня 2018, 15:11

В окупованому Донецьку та інших містах підконтрольних бойовикам "ДНР" з 11 січня немає мобільного телефонного зв'язку з Україною. Про це повідомляє Укрінформ.

 

За даними інформагентства, з Донецька в Україну та навпаки з України в Донецьк, впродовж 11-12 січня неможливо додзвонитися по мобільному зв'язку.

 

Раніше єдино можливим був мобільний зв'язок оператора Vodafone (МТС – Україна), інші українські мобільні оператори на окупованій території вже не працювали.

 

За словами кількох жителів Донецька, які через SkypeOut зв'язалися з кореспондентом, телефонні дзвінки через Vodafone вже не можна було здійснити "десь з 14.00 11 січня".

 

При цьому місцеві ЗМІ на окупованій території пояснили жителям, що "робота стільникового оператора "МТС-Україна" порушена в "ДНР" в результаті ушкодження кабелю поблизу селища Оленівка на південь від Донецька". Тобто, пошкоджена волоконно-оптична лінія на окупованій території, куди доступ українським фахівцям неможливий.

 

Наразі на території "ДНР" зараз працює тільки місцевий мобільний оператор "Фенікс", який охоплює окуповану територію, але ніяк не може зв'язати місцевих жителів з українськими абонентами.

 

Жителі Донецька дуже занепокоєні цією ситуацією і кажуть, що тепер з родичами з України можна зв'язатися тільки через SkypeOut, ViberOut, Hangouts, але для цього потрібна надійна робота Інтернету.

 

"Думаємо, що це бойовики самі підірвали кабель оператора Vodafone, щоб змусити населення "ДНР" переходити на зв'язок місцевого оператора "Фенікс". І надії у нас на ремонт кабелю Vodafone, на жаль, практично немає", — цитує агентство жителів Донецька, які обурюються в соціальних мережах.

 

Читайте також: В Україні назвали операторів з найгіршою якістю мобільного зв'язку