Окупаційний суд заарештував ще десятьох кримських татар

22 Лютого 2017, 09:38

В окупованому Криму суди винесли адміністративні рішення у вигляді арешту на 5 діб десяти затриманим напередодні кримським татарам. Про це повідомляє адвокат Ніколай Полозов в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Вчора суди до пізнього вечора, до 23:00, конвеєрним способом виносили рішення 11 особам, які були затримані. Також були винесені адміністративні рішення у вигляді арешту строком на 5 діб. Якщо Марлена Мустафаєва заарештували на 11 діб, то інших звинуватили в незаконних зборах і кожного засудили до 5 діб адміністративного арешту", – повідомив Полозов.

Адвокат зазначив, що російські ЗМІ в окупованому Криму публічно оголосили про начебто спецоперацію із затримання терористів "Хізб ут-Тахрір".

Журналіст Антон Наумлюк опублікував у facebook імена десяти кримських татар, заарештованих на 5 діб: Руслан Сулейманов, Осман Аріфміметов, Ремзі Бекіров, Меджит Абдурахманов, Аблякім Абдурахманов, Валід Абу Фарід, Сейран Муртазаєв, Алім Карімов, Реза Ізетов, Енвер Тасінов.

Нагадаємо, 21 лютого силовики провели обшуки в будинку кримського татарина Марлена Мустафаєва. Згодом йому присудили 11 днів адміністративного арешту за публікацію у соціальній мережі «Вконтакте» у 2014 році. Також затримали учасників протесту біля будинку Мустафаєва, та тих, хто знімав на відео.

Адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що до деяких затриманих окупанти застосували фізичну силу.