Окупаційні війська вдавалися до збройних провокацій та вели вогонь з гранатометів – штаб

16 Вересня 2016, 07:12

За минулу добу російсько-окупаційні війська 30 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників. Незважаючи на провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських угод і вогонь у відповідь не відкривали. Про це інформує прес-центр штабу АТО.

На Донецькому напрямку зафіксовано 12 порушень «режиму тиші». Зокрема, обстріли з боку противника з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї велися по позиціях українських військових у Авдіївці, Верхньоторецькому, Зайцевому. 

Окрім того, по Зайцевому окупанти відкривали вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібру, а по Верхньоторецькому стріляв снайпер.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 16 порушень «режиму тиші». Російсько-окупаційні війська вдавалися до збройних провокацій та вели вогонь з гранатометів і стрілецької зброї поблизу Широкиного, Мар’їнки, та Новотроїцького.

На Луганському напрямку зафіксовано 2 порушення «режиму тиші», в районі Новоолександрівки, де відкривав вогонь з стрілецької зброї.

Нагадаємо, упродовж дня, 15 вересня, по всій лінії зіткнення спостерігалося суттєве зниження кількості фактів порушення «режиму тиші» з боку російсько-окупаційних військ