Окупаційна влада перетворила Крим на військову базу – Юлій Мамчур

17 Березня 2015, 23:18

Російська маріонеточна влада Криму перетворила півострів на військову базу. Про це в ефірі Національного радіо заявив народний депутат, член фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Юлій Мамчур, коментуючи річницю проведення референдуму в Криму, інформує прес-служба Блоку Петра Порошенка.

Зокрема він повідомив, що за минулий рік у Криму збільшилася присутність тактичної авіації.

«Туди були передослоковані літаки СУ-27, СУ-30. Збільшилось угруповання морської авіації – літаки СУ-25. Була створена змішана авіаційна дивізія, суттєво виросла чисельність особового складу», – зазначив народний депутат.

Мамчур також повідомив, що лише близько 60-ти тисяч військовослужбовців, які служили в українських збройних силах, перейшли до збройних сил Російської Федерації.

«Відношення до цих військових, як до зрадників. Людина, яка зрадила батьківщину одного разу, вдруге зрадить ще швидше. Їм обіцяли, що вони залишаться служити в Криму, з великими зарплатами, на рівні російських військовослужбовців, з квартирами в Севастополі. Станом на сьогодні, всі ці обіцянки залишились – цяцянками. Зараз всі, хто бажає продовжити службу, будь-ласка, підписуйте контракт с пониженням в посаді і їдьте далеко-далеко на схід Росії”, – сказав Мамчур.

Він також зауважив, що нещодавно знову порушилась тема повернення української військової техніки з Криму.

“До кінця червня минулого року інтенсивно поверталась з Криму українська техніка. Але поверталася та, що перебувала на зберіганні і в розукомплектованому вигляді. Зрадники одразу вказали, яка техніка справна, яка ні.  Нам віддали несправну. Так сталось з моїми літаками, які там залишились, і з бойовими кораблями. Пізніше Росія відмовила нам в подальшій передачі озброєння”, – повідомив народний депутат.

Читайте також: Рік після анексії: чи лишаються Крим і кримчани невід’ємною частиною України?