Окупаційна “влада” Криму знову заблокувала пункт пропуску “Каланчак”

8 Серпня 2016, 08:56

Близько півночі 8 серпня окупаційна "влада" Криму знову припинила пропуск осібна півострів навпроти КПВВ "Каланчак". Про це написав у Facebook речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

Таким чином, за словами речника, станом на 7.30 8 серпня на КПВВ "Чонгар" пропуск здійснюється в обидва боки, але дуже повільно, навпроти КПВВ "Чаплинка" російські правоохоронці здійснюють пропуск лише тих, хто слідує на тимчасово окупований півострів, і повністю заблокованим залишається КПВВ "Каланчак", де російські правоохоронці не здійснюють пропуск в обидва боки. 

Також, як зазначається, 7 серпня прикордонники спостерігали польоти щонайменше дев'яти вертольотів Мі-8 ЗС РФ на висоті до 1 км без порушення адмінмежі та два БПЛА. На різних ділянках до позицій ЗС РФ під'їжджала військова техніка: вантажні автомобілі та БМП.

В той же час, за даними ДПСУ, на адмінмежі немає суттєвого скупчення автотранспорту, у чергах на КПВВ "Чонгар" та "Чаплинка" очікує не більше 50 автомобілів.

Нагадаємо, що 7 серпня російська окупаційна влада із невстановлених причин призупиняла здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з Кримом на всіх напрямках. Згодом пропуск відновили.