Окупаційна влада Криму продовжує залякувати активістів

10 Квітня 2020, 19:00

Активістам та членам регіонального Меджлісу в Криму продовжують виносити так звані "застереження про недопущення протиправних дій". Про це 9 квітня повідомляє Кримська Солідарність у Facebook.

 

"Застереження були винесені активістам, а також членам регіонального Меджлісу в Судаку і Радянському (Ічкінському) районі", —  зазначають у повідомленні.

 

У вручених документах йшлося про "недопущення протиправних дій, у зв'язку з запланованим Меджлісом кримськотатарського народу 3 травня 2020 року, а згодом скасованим через оголошений в Україні карантин, Маршем гідності”.

 

Також додають, що документ "застерігав" від "масових заходів, мітингів, походів та одиночних пікетів", називаючи їх "протиправними діями", з нагоди пам'ятних дат – 18 травня День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу і 26 червня День прапора кримськотатарського народу.

 

Представники окупаційної влади також проводили опитування активістів, серед яких були також правозахисники, журналісти та активісти Кримської солідарності.

 

Нагадаємо, що 3 квітня українська влада пообіцяла поміщати на обсервацію громадян, які в’їжджають із окупованих територій Донбасу та Криму, під час карантину.