Окупанти вночі перекидають озброєння на нові позиції на Донбасі – розвідка

21 Листопада 2019, 16:20

Збройні формування Російської Федерації в темну пору доби приховано переміщують на нові позиції озброєння, яке підлягає відведенню від лінії розмежування.Про це у четвер, 21 листопада, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута.

 

"Зросла інтенсивність тренувань з управління вогнем артилерійських розрахунків підрозділів, розташованих поблизу ділянок розведення сторін. Крім того, у темну пору доби приховано переміщується на нові позиції озброєння, яке підлягає відведенню від лінії розмежування. При цьому у залишених окопах противник розміщує несправну техніку, евакуацію якої намагатиметься видати за виконання домовленостей щодо її відведення", – повідомив речник.

За словами Праути, аби приховати ці "махінації", російське командування обмежило допуск представників ЗМІ до лінії розмежування під виглядом начебто загрози обстрілів підрозділами Об’єднаних сил.

 

Як повідомлялося, російське військове командування посилює терористів на Донбасі за рахунок кадрових російських військових та найманців.