Окупанти активізували ведення повітряної розвідки на Донбасі – Міноборони

18 Липня 2019, 15:03

Збройні формування Російської Федерації активізували ведення повітряної розвідки на Донбасі. Про це у четвер, 18 липня, повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

Так, бойовики збільшили кількість польотів безпілотників над районами розташування Об’єднаних сил.

 

"Командування російсько-окупаційних військ активізувало ведення повітряної розвідки шляхом збільшення інтенсивності польотів безпілотних літальних апаратів над районами розташування підрозділів Об’єднаних сил", – йдеться у повідомленні.

 

Крім того, противник продовжує нарощувати проведення заходів з підвищення готовності до застосування підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

 

"Підвищення інтенсивності бойової підготовки противником забезпечується, зокрема, за рахунок удосконалення порядку ротації підрозділів на полігонах з проведенням стрільб з артилерійського озброєння танків і бойових броньованих машин, відпрацюванням питань подолання водних перешкод, застосуванням інженерної та іншої спеціальної техніки", – повідомив Праута.

 

Як повідомлялося, у четвер, 18 липня,  російсько-окупаційні війська упродовж 50 хвилин вели вогонь з автоматичних гранатометів в районі населеного пункту Піски.