Оксана Сироїд: Росія хоче зберегти Україну як сировинну базу для збагачення кількох людей

7 Вересня 2020, 12:52

У Росії є первинний інтерес, щоби Україна не вирвалася з хаосу та не почала впроваджувати ефективну економічну модель. Ціль полягає у тому, щоб в Україні не заробляли гроші, а саме крали. Росія хоче зберегти Україну як сировинну базу для збагачення кількох людей. Про це розповіла у інтерв'ю Тижню колишня заступниця Голови Верховної Ради України VIII скликання, а нині лідерка партії об’єднання «Самопоміч» Оксана Сироїд.

 

"Збагачення на ресурсах, точніше, на корисних копалинах. Це її інтерес. І це триває впродовж усіх десятиліть. Сьогодні ресурсом уже є також інформація й космос. Але ми не маємо доступу ні до першого, ні до другого. Тому далі експлуатуємо руду, вугілля, нафту й газ. Бо це і є світ Росії. Вона боїться іншого світу, у якому ресурсом є інформація. Вона там неконкурентна. І якщо вона не може конкурувати у ХХІ столітті, то хоче повернути світ у ХХ століття. Усі її війни, зокрема й війна в Україні, — це боротьба за те, щоб зупинити час або повернути його. І українські олігархи тут є спільниками Росії. Вона з ними домовлятиметься, а вони з нею — тому цей хаос усім вигідний", – пояснила Сироїд.

 

Вона висловила думку, що оскільки Росія багатьом із олігархів давала гроші на формування олігархічних монополій, навряд чи РФ дозволить передати їх у спадок нащадкам олігархів.

 

"Думаю, приведуть якогось Фукса чи Курочкіна і швидко й успішно продадуть усі активи новим молодшим спільникам Росії. Тобто Росія тут є великим гравцем. За значною кількістю цих олігархів перебувають або російські гроші, або російські інтереси, або спільний бізнес цих людей із Росією", – розповіла Сироїд.

 

Читайте також: Оксана Сироїд: Реванш — це не тоді, коли ти пропагуєш Росію, а тоді, коли ти її не караєш