Охоронця, що побив журналістів у донецькому супермаркеті, покарали 150 годинами виправних робіт

Акценти
30 Листопада 2012, 12:39

Після інциденту з працівниками ЗМІ у торгівельному центрі «Сокіл» 23 січня цього року прокуратура Ленінського району Донецька порушила кримінальну справу за частиною 2 статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу.

«Обвинувачення висунуто охоронцю супермаркету Мамедову Є.Б. 31 травня кримінальна справа була направлена до Ленінського районного суду для розгляду по суті. 15 листопада винесено обвинувальний вирок, згідно з яким Мамедова Є.Б. повністю визнано винним. Йому призначено покарання у вигляді 150 годин виправних робіт», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, в окреме провадження виділені справи щодо потерпілих Станіслава Федорчука та Андрія Ломакіна та щодо невстановленої особи, яка завдала тілесних ушкоджень Ломакіну.

«Обвинувачення висунуто іншим двом охоронцям супермаркету. 19 листопада кримінальна справа з обвинувальним висновком направлена до суду», – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, 23 січня цього року у донецькому торгівельному центрі «Сокіл» охоронці супермаркету побили 5 журналістів та громадських діячів, які намагалися зафіксувати на відео наявність на полицях прострочених продуктів. Серез постраждалих: кореспондент "Українського тижня" Богдан Буткевич та фотокореспондент Андрій Ломакін, який отримав струс мозку.

90