Охорона підприємства Ахметова вигнала невдоволених гірників з кабінету директора шахти

11 Січня 2013, 01:07

"Керівництво ТОВ ДТЕК "Свердловантрацит" разом з охоронною чинить фізичне насильство над членами профспілки, намагаються за допомогою сили вигнати з кабінету, вимкнули світло, зірвали плакат" Ахметов, ми тебе чекаємо ", ведуть себе по-хамски, приїхали незрозумілі машини ВГРЧ, ми поки перебуваємо в кабінеті зідзвонюємося зі своїми адвокатами і з журналістами ", – йдеться в повідомленні.

"Приїхали люди, у спортивних костюмах, приблизно 40 осіб, вичавили нас із кабінету, ніхто не представлявся. Працювали мовчки. Ми викликали міліцію, але вона не змогла вирішити це питання", – розповів телефоном Ільченко.

"Ми вирішили наступне: оскільки губернатор не гарантує нам безпеки і наші права – ми виїжджаємо до Луганська, конфлікт переноситься до Луганська. Надалі будемо слухати, що скаже губернатор", – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що члени первинної організації Незалежної профспілки м.Свердловська 10 січня зайняли кабінет директора ВП "Шахта "Червоний партизан", вимагаючи відмінити наказ про реорганізації підприємства. Керівництво шахти вважає незаконне проникнення на підприємство хуліганською витівкою, якій повинні покласти край правоохоронні органи.

Як відомо, урядовий портал оприлюднив прогнози, згідно з якими, кількість працівників, які будуть звільнені в результаті ліквідації неперспективних шахт у 2012-2015 роках, становитиме 8,5 тис. осіб, з них лише близько 750 осіб (9%) матимуть можливість подальшого працевлаштування на шахти, що працюють.

Позначки: