Охорона Ющенка здала бабу Параску в міліцію

10 Грудня 2008, 15:43

 

 

Сьогодні співробітники Управління державної охорони, які забезпечують безпеку Президента України Віктора ЮЩЕНКА, затримали активістку Помаранчевої революції бабу Параску КОРОЛЮК, яка намагалася разом із главою держави та іншими високопосадовцями взяти учать у церемонії покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.
 
Як повідомили УНІАН у Центрі громадських зв’язків Головного управління МВС України в місті Києві, після затримання П.КОРОЛЮК доставили у Печерське райуправління міліції.
 
Надаючи міліції пояснення свого вчинку, П.КОРОЛЮК зазначила, що напередодні церемонії покладання квітів їй зателефонували люди нібито від В.ЮЩЕНКА і від його імені сказали, що вона повинна прийти до пам’ятника.
 
«Коли вона у визначений час прийшла до пам’ятника В.Чорноволу покласти квіти, то співробітники УДО не пропустили її, затримали і доставили до Печерського райупраівління міліції, де вона написала пояснення, після чого її відпустили», – зазначили в ЦГЗ.
 
У свою чергу, коментуючи УНІАН це повідомлення, начальник Управління державної охорони Валерій ГЕЛЕТЕЙ зазначив, що «якщо й був такий факт», то співробітники УДО діяли відповідно до чинних інструкцій.
 
При цьому В.ГЕЛЕТЕЙ пояснив, що присутність певних осіб у заходах за участі Президента визначає Служба Державного протоколу і церемоніалу Секретаріату глави держави.
Як повідомляв УНІАН, сьогодні вранці Президент разом із деякими високопосадовцями у Києві взяв участь у церемонії покладання квітів до пам`ятника В`ячеславу Чорноволу.