Оголосили переможця конкурсу на посаду голови одного з найбільших в Україні морських портів

16 Жовтня 2015, 13:25

Головним претендентом на посаду директора ДП "Іллічівський морський порт" став Сергій Крижанівський. Про це повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

«На посаду директора ДП «Іллічівський морський торговельний порт» претендувало двоє кандидатів, визначених на першому етапі конкурсу в Міністерстві інфраструктури України – Сергій Крижановський та Геннадій Скворцов. Члени Комітету при МЕРТ віддали перевагу Сергію Крижановському. Остаточне рішення про призначення обраного кандидата прийматиме Кабінет Міністрів України», – йдеться у тексті.

За інформацією у ЗМІ, Крижановський працює у портовій галузі з 1979 року, коли став слюсарем на Одеському припортовому заводі. За час кар'єри у 2007 побував заступником голови концерну Укрморпорт, який розформували у 2008 році. Після цього призначений заступником директора Держдепартаменту морського та річкового транспорту, звідки звільнений у 2009 році через ліквідацію департаменту. Після цього очолював Держінспекцію Головного реєстратора флоту.

Окрім того, у базі наукових публікацій міститься автореферат кандидата економічних наук Крижановського С. В. на тему «Трансформація управління підприємствами портової діяльності України» від 2008 року.

Як повідомлялося, у вересні в уряді відібрали двох кандидатів на посаду керівника Іллічівського морського порту.