Огляд нового потужного та зручного MacBook Air M2

10 Січня 2023, 15:16

MacBook Air M2 – це ноутбук, який легко справляється з найскладнішими завданнями і забезпечує максимальний комфорт для користувача. Він ідеальний, у чому допоможе переконатись наш огляд.

Стильний та легкий

Ноутбук дуже компактний і легкий – частково завдяки невеликим габаритам, але головним чином завдяки корпусу з алюмінію. До речі, компанія використовує виключно повторно перероблений метал, тому, вибираючи «яблучну» техніку, ви рятуєте планету.

Дизайн дещо змінився. Рамки навколо дисплея стали набагато тоншими, а чубчик коротшим. Тому практично всю панель займає яскравий та барвистий дисплей з рекордною роздільною здатністю 2560×1600 пікселів. Колірний охоплення включає понад мільярд відтінків, включно з палітрою Р3. Такий дисплей ідеально підходить для роботи з графікою та відео.

Для управління передбачено дуже чутливий тачпад, який передбачає рух користувачів, і клавіатура Magic KeyBoard з ходом клавіш всього в 1 міліметр і нічним підсвічуванням.

Потужний та продуктивний

Макбук працює на базі другого покоління фірмових яблучних чіпсетів – М2. Його потужність зросла на 18%. Інша начинка – це графічний процесор GPU та нейродвигун Neural Engine, який після оновлень може обробляти понад 16 трильйонів операцій кожну секунду. Об’єм оперативної пам’яті також виріс, а накопичувальна залежить від комплектації. За рахунок такої потужної начинки комп’ютер легко справляється з найскладнішими завданнями: компіляцією програмних кодів, рендерингом відео або його покадрової обробкою в режимі реального часу. Навіть у багатозадачному режимі він працює без зависань та втрати швидкості.

Ноубук, який уміє все

Функціонал ноутбука є максимально широким. У нього нова вбудована відеокамера, яка забезпечить чітке та якісне зображення при спілкуванні з відеозв’язку та запису блогів. Аудіосистема представлена відразу 5 вбудованими мікрофонами студійного класу та 4 стереодинаміки, якість звуку при записі та відтворенні чудова. Можна навіть робити професійне озвучування відео без підключення сторонніх пристроїв. Для виходу в інтернет виробник пропонує використовувати модуль вай-фай зі збільшеною пропускною здатністю.

Автономний час роботи в максимально енергоємному режимі досягає 18 годин, а в енергоефективному триватиме кілька днів. Корисна опція в умовах постійних відключень світла та ризику блекауту. Є опція швидкого заряджання.

Стаття підготовлена за матеріалами, наданими мережею магазинів Apple у Києві My Cloud Store.

Автор:
Тиждень
Позначки: