Офіс ОПЗЖ у Харкові розмалювали портретами Василя Стуса

29 Жовтня 2020, 15:15

У Харкові невідомі розмалювали портретами Василя Стуса офіс міського осередку партії "Опозиційна платформа – За життя" та приймальню його керівника Андрія Лесика. Про це у четвер, 29 жовтня, повідомляє громадська організація "Світанок".

 

 

"Небайдужі харків'яни нагадали, що вбивця Стуса не зможе приховати правди, приховати те, що він причетний до загибелі українського поета, та залишили "привіт" біля офісу ОПЗЖ. Правду не заборонити!" – йдеться у повідомленні.

 

На фото з місця події видно, що на будівлі залишили трафаретні малюнки із портретом Василя Стуса та написом: "Заборонена правда – все одно правда".

Також на табличці із прізвищем керівника міського осередку ОПЗЖ Андрія Лесика залишили напис "сєпар".

 

Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький районний суд Києва частково задовольнив позов народного депутата Віктора Медведчука проти видавництва Vivat і книжки історика Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса".

 

"Заборонити Кіпіані і видавництву Vivat розповсюджувати надрукований тираж книжки "Справа Василя Стуса" і подальше його тиражування до усунення порушення особистого немайнового права Медведчука", – оголосила суддя.

 

В Україні на підтримку книги про Стуса запустили флешмоб, закликавши купувати працю та поширювати фрагменти про роль Медведчука у справі поета та намагання приховати правду про це.

 

Після рішення суду "Справу Василя Стуса" повністю розкупили – і у видавництві Vivat, і в решти дистриб'юторів. Згодом стало відомо, що видавництво "Vivat" розпочало додрук 15 тисяч примірників "Справи Василя Стуса"