“Один знакомый марадер подогнал”, – мешканка Тореза похвалилась косметикою пасажирів збитого літака

VIP-хроніки
25 Липня 2014, 16:22

Так, зокрема, днями в сервісі Instagram з'явилися кілька фото, де мешканка міста Торез Донецької області похвалилася новим придбанням – іноземної тушшю для вій, що з'явилася у неї після того, як російські терористи збили в небі над Донбасом пасажирський Boeing-777 авіакомпанії Malaysian Airlines, що летів регулярним рейсом з Амстердама в Куала-Лумпур.
Жінка виклала у своєму аккаунті zolotosya фото самого флакончика з тушшю для вій, а також свої автопортрети після використання даної косметики. Їх вона підписала: «Туш з Амстердама, а вірніше з поля. Ну, ви зрозуміли». Далі пані з Донбасу зізналася, що модну косметику їй «підігнав знайомий мародер», а сама вона «сепаратистка», яку «від усього українського просто нудить і страшенно дратує».

 

Українські інтернет-користувачі вже з'ясували, що істота під псевдонімом zolotosya дійсно проживає в місті Торез Донецької області – зовсім поруч з місцем падіння збитого російськими терористами малайзійського лайнера. А справжнє ім'я любительки безкоштовної туші загиблих пасажирів – Катерина Пархоменко.

 

Випадок з тушшю, вкраденої з особистих речей загиблих пасажирів серед уламків збитого «Боїнга», на якому загинули 298 осіб, далеко не єдиний. Вже зараз в голландських ЗМІ родичі жертв теракту активно розповідають, що при спробі зателефонувати на номери покійних їм відповідають люди, які вкрали їх мобільники з місця катастрофи. Багато чого з особистих речей і багажу загиблих пасажирів вже з'явилося на місцевих речових ринках в Торезі і Сніжному, а з кредитних карт людей, що летіли нещасливим рейсом, вже намагалися зняти гроші в банкоматах.

 

Навіть самі уламки літака, що представляють величезну цінність для розслідування терористичного акту, ніяк не захищені від місцевого населення. Якщо російські терористи під загрозою стрілянини не пропускають до місця трагедії міжнародних експертів, то від місцевих аборигенів захисту немає практично ніякого, і вони вже починають поступово розтягувати уламки літака, щоб здати їх на металобрухт. Не виключено, що, коли до місця трагедії доберуться слідчі, розслідувати їм буде вже нічого – адже дюралюміній, з якого робляться літаки, дуже цінується у власників приймальних пунктів кольорового металу.

 

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко вже виступив зі спеціальною заявою англійською мовою, адресованою родичам жертв теракту. У ній він попросив їх негайно зв'язатися з банками і заблокувати пластикові кредитні картки, що належать загиблим, щоб уникнути крадіжки з них коштів.

 

Читайте також Одкровення російського бойовика: радники Жириновського, бездіяльність прикордонників та ресторан «Сепаратисточки»

 

За матеріалами by24.org