Один з загиблих російських військових у Сирії раніше воював на Донбасі

20 Лютого 2017, 16:47

Міністерство оборони Росії повідомило сьогодні, 20 лютого, що внаслідок підриву автомобіля під сирійським містос Хомс 16 лютого загинули чотири російських військовослужбовці.

Як передає російський "Коммерсантъ", вже на на наступний день після трагедії в своїх соціальних мережах почали повідомляти про одного з загиблих – 31-річного старшого лейтенанта Вадіма Магамурова. 

"Я не знаю деталей, нам розповіли лише, що вони виїхали на завдання і потрапили під обстріл", – розповів двоюрідний брат Ільшат Магамуров.

"16 лютого мені написали товариші по службі і сказали, що Вадима більше немає в живих. Він їздив туди два рази. Наскільки я знаю, він потрапив під кулеметний вогонь противника і загинув. Служив він в останній час на посаді начальника розвідки", – повідомив місцевому виданню E1.RU друг загиблого Эльнар Садиров. 

Він також додав, що подружився з загиблим Магамуровим ще в 2014 році в Донецьку. На питання видання, що там робив російський розвідник, його друг відмовився відповідати. Але двоюрідний брат загиблого, підтвердив, що в 2014 році Вадим Магамуров брав участь у бойових діях на території окупованої Донецької області.

Варто зазначити, що анкета загиблого є на сайті "Миротворця".

Нагадаємо, на прийомі у Кремлі, який відбувся 9 грудня, російські ЗМІ помітили Дмітрія Уткіна, відомого під позивним «Вагнер» – командира російських найманців, які, за інформацією журналістів, воювали в Донбасі і в Сирії.

Один із підрозділів групи «Вагнера» був помічений у боях на Донбасі, під час окупації Криму та в Сирії. Групу «Вагнера» пов’язують також із замахами на непідконтрольних лідерів бойовиків на Донбасі.