Один із корпусів «Феофанії» відремонтують за 17 млн гривень

21 Грудня 2010, 18:51

Про це сказано в оголошенні про результати держзакупівлі в одного учасника.


Зокрема, будуть капітально відремонтовані й переобладнані приміщення 5-го поверху блоку B лікувального корпусу №3 клініки.


Договір підписаний 15 грудня.


Крім того, 17 грудня Держуправління справами купило в компанії «Стальмед» (Київ) на 2,992 млн гривень медичне обладнання для палати інтенсивної терапії 5-го поверху блоку В лікувального корпусу №3 клініки.


Як повідомлялось, 6 грудня Кабінет Міністрів збільшив загальну кошторисну вартість будівництва Всеукраїнського центру радіохірургії при клініці «Феофанія» у Києві на 99,4 млн. з 232,592 млн. до 331,972 млн. гривень. Про це сказано в розпорядженні Кабміну №2183 від 1 грудня.


Цим документом Кабмін затвердив відкоригований проект будівництва центру радіохірургії при «Феофанії».


Він був поданий Міністерством охорони здоров’я (розроблений ПАТ «Ганза») і рекомендований до затвердження державним підприємством «Укрдержбудекспертиза» Міністерства регіонального розвитку і будівництва.


Довідка Тижня. «Феофанія» входить у структуру Держуправління справами, будучи елітною лікарнею, у якій лікуються керівники владних структур.


Нинішній очільник Мінздраву Зиновій Митник у 2002 році очолював «Феофанію». У якості заступника міністра з 2008 курує державні закупівлі Мінздраву. На цей період припадає становлення ПАТ «Ганза» Петра Багрія як постійного переможця тендерів міністерства. Також через «Ганзу» рік тому здійснювались закупівлі вакцин від свинячого грипу, які викликали нарікання з боку контролюючих органів.

97