Одразу на п’яти загальновійськових полігонах України тривають командно-штабні тренування з Командуванням Об’єднаних сил ЗСУ

Суспільство
11 Серпня 2021, 14:21

"Навчання мають на меті підвищення оперативних спроможностей органів військового управління у плануванні й управлінні діями в різних видах бойових дій, – наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Це оборонні дії, боротьба з повітряними десантами, диверсійно-розвідувальними групами, ведення територіальної оборони, а також підтримка авіаційними групами сухопутних і морських угруповань".

Як зазначається, під час навчань особлива увага приділяється відбиттю ударів умовного противника з повітря. Зокрема, висадці десантів умовного противника на оперативні аеродроми, боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами тощо.

 

Читайте також: Генерал-майор Григорій Галаган: Ми плануємо, щоб щороку принаймні один підрозділ ССпО України проходив сертифікацію НАТО

 

"В ході активної фази до маневрів залучено винищувальну, штурмову, бомбардувальну, транспортну та безпілотну авіацію Повітряних Сил ЗС України. Їхнім завданням є знищення засобів повітряного нападу противника, нанесення ударів по наземним об’єктам та авіаційна підтримка дій військ в ході виконання завдань. Крім того по угрупованню умовного противника застосовано реактивні системи залпового вогню “Ураган“ та “Град”, а також ствольну артилерію", – розповів генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас, морські піхотинці та групи спеціального призначення за підтримки авіації та надводних сил відпрацювали питання посилення охорони та оборони острова Зміїний. Протитанкові підрозділи провели практичні стрільби прямою наводкою та ракетними комплексами по броньованим об’єктам противника. Тренування триватиме до 13 серпня.

читати ще

показати ще