Одне з найавторитетніших видань США присвятило шпальту українським воїнам АТО

19 Вересня 2016, 16:28

У недільному номері американського видання The Washington Post з'явилася стаття із фотографіями українських героїв, які зробив український фотограф Роман Ніколаєв.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці посольства України в США. Видання помістило розгортку у статтю із закликом «Вдивіться у їхні обличчя».

У тексті до фото йдеться про Будапештський меморандум, згідно з яким, Росія, США та Велика Британія гарантували безпеку від загроз або застосування сили проти територіальної цілісності і політичної незалежності України в обмін на відмову від ядерної зброї.

"У лютому 2014 року Росія окупувала український Крим. У квітні 2014 р. російські війська вторглися у східну Україну. В результаті агресії Путіна загинули більше 10 тис. українців, понад 2,5 млн осіб втратили свої домівки", – йдеться в матеріалі.

Також у статті йдеться про те, що сьогодні єдиними і безумовними гарантіями безпеки та територіальної цілісності України є її герої – воїни, волонтери, медики, капелани та журналісти, які захищають український народ, його гідність і цінності – від ворога.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко вручив нагороди військовим льотчикам за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку.