Одіозний екс-регіонал із Росії поширює фейкові новини про місцеві вибори в Україні

23 Жовтня 2015, 23:35

Екс-регіонал Володимир Олійник, який наразі перебуває в Росії, заявив на своєму сайті, що в Каневі (Черкаська область) підпалили будівлю, в якій розміщена виборча комісія.

"Буквально кілька годин тому в Каневі підпалили виборчу комісію. Ви тільки вдумайтеся, до виборів 2 дні – а в місті немає виборчкому! Про підпал ще не пишуть українські ЗМІ, бо, мабуть, не отримали президентський темник із висвітлення НП. Хоча мета його очевидна", – написав Олійник 23 жовтня.

Тим часом, керівник прес-служби обласної міліції Дмитро Грищенко спростував цю інформацію, заявивши, що в будівлі, де знаходиться канівський виборчком, в іншому крилі виникло замкнення мережі через її перенавантаження. Проте ситуація була оперативно взята під контроль.

"Навіть якби й справді щось горіло там, де відбулося замкнення мережі, то це було б у зовсім іншому крилі будівлі. Тож прохання не поширювати подібні чутки", – зазначив Грищенко.

Нагадаємо, наприкінці липня екс-прем'єр-утікач Микола Азаров вирішив заснувати "Комітет порятунку України", який був би його "урядом у вигнанні". Під час презентації "Комітету" представили "альтернативного кандидата в президенти", яким став регіонал Володимир Олійник.

Як відомо, Олійник був одним із співавторів "диктаторських законів" 16 січня, голосування за які викликали загострення на Майдані. У грудні 2014 року генеральна прокуратура України пред'явила Олійнику підозру в організації незаконного голосування у парламенті за закони "16 січня. Він був оголошений в розшук.

Також нагадаємо, що в серпні Генеральна прокуратура України відкрила провадження щодо Азарова та його "уряду у вигнанні" через заклики до захоплення влади.