Одеський “Чорноморець” виграв перший матч у Лізі Європи

18 Липня 2013, 22:49

У першому таймі одесити мали помітну перевагу в грі, але так і не зуміли її реалізувати. Найактивнішими в атаці у господарів поля були Кирило Ковальчук та Іван Бобко. У гостей же блискуче грав у воротах Євген Матюгін, який надійно діяв як при виході з воріт, так і на лінії. Свою перевагу в переможний рахунок на табло одесити зуміли втілити на самому початку другого тайму. Після довгої передачі одного із захисників зі своєї половини поля Павло Кутас в дотик прострілив з правого флангу і Олексій Гай пробив у протилежний від голкіпера кут воріт – 1:0.

У вже у доданий арбітром час, гравці «Дачії» порушили правила у небезпечній близькості від своїх воріт. Олексій Антонов красивим ударом реалізував штрафний – 2:0.

Таким чином, матч у Одесі завершився перемогою «Чорноморця». Гра у відповідь пройде в Кишиневі рівно за тиждень, 25 липня.