Одеський активіст Олег Михайлик розповів про стан свого здоров’я після замаху

22 Листопада 2018, 10:15
Одеський активіст Олег Михайлик, на якого був скоєний замах, розповів про свій стан здоров'я. Про це йдеться у його повідомленні на Facebook у середу, 22 листопада.
 
 
"Найголовніше на сьогодні-сама куля мене не турбує. Навіть незважаючи на те, що вона знаходиться в одній площині з серцем, не дійшла до серця зовсім небагато. І її відділяє приблизно 4 см від позвонічніка. На сьогодні вона капсюліровалась і нерухома", – розповів він.
 
 
"Лікарі врятували мені ліву легеню, не дозволивши видаляти кулю відразу після поранення разом з частиною травмованого і розірваної легені. За що всім лікарям низький уклін. Після клінічної смерті у мене сильно впав зір. Найбільша проблема виявилася з пальцями обох рук, постійно знаходяться в скорченому стані контрактури. Які взагалі майже не слухаються через пошкодження нерву. І відновленням рухливості яких я посилено займаюся останні два тижні.", – додав Михайлик. 
 

Нагадаємо, 26 вересня прокуратура Одеської області подала клопотання до суду про арешт без права внесення застави трьох підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика.

 

22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.