Одеський адмінсуд заперечив, що його голову впіймали п’яним за кермом

14 Лютого 2017, 16:41

В Одеському окружному адміністративному суді назвали неправдивою інформацію про те, що голову суду Олега Глуханчука впіймали п'яним за кермом. Про це повідомила прес-служба суду.

Голова суду заявив, що інформація, зазначена у повідомленні на сайті «Українська правда» та в подальшому поширена низкою засобів масової інформації не відповідає дійсності.

"У новині йдеться про те, що він кермував транспортним засобом у нетверезому стані. Насправді суддя за кермом автомобіля не перебував, а знаходився на пасажирському сидінні. Крім того, достовірність відео, розповсюдженого через мережу YouTube, викликає сумніви. Запис відтворюється не з початку події, є фрагментарними, тобто нарізкою із різних кадрів, що відображають упереджену позицію щодо учасників інциденту, порушуючи презумпцію невинуватості, гарантовану статтею 62 Конституції України", – повідомили в суді.

У суді всі звинувачення вважають безпідставними.

Нагадаємо, напередодні "Українська правда" повідомила, що 11 лютого в Одесі поліція зупинила голову Одеського окружного адмінсуду Олега Глуханчука, який керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння, на нього склали протокол. Також повідомлялося, що автомобіль, яким керував голова Одеського окружного адмінсуду, належить члену виконкому Одеської міськради нинішнього скликання, комерційному директору ТОВ "ПОРТІНВЕСТ Лоджистік" Миколі Шурді, який сидів на пасажирському сидінні, в нього також були помічені ознаки алкогольного сп'яніння. Також сайт опублікував відеозапис спілкування Шурди і Глуханчука із поліцейськими та медичними співробітниками.