Одеські диверсанти планували вбивство заступника голови фракції БПП – Порошенко

10 Квітня 2015, 21:57

Президент Петро Порошенко заявив, що учасники диверсійної групи, затримані працівниками Служби безпеки України, планували вбивство заступника голови фракції БПП Олексія Гончаренка. Про це він заявив у п'ятницю під час робочого візиту до Одеської області.

Учасники диверсійної групи, як уточнив Порошенко, "перехопили його телефонні розмови і планували терористичну атаку на шляху його слідування".

Зараз триває розслідування, і "справа честі – вийти на замовників замаху, оскільки організаторів знаємо", – зазначив президент.

Нагадаємо, працівники СБУ нейтралізували в Одесі небезпечну диверсійну групу, що планувала, окрім терактів та захоплення влади в області за "донбаським" сценарієм, провести серію убивств політиків і громадських діячів. Зокрема, виявлено список із чотирьох осіб, в тому числі народного депутата України, що підлягали ліквідації.

За словами голови СБУ Валентина Наливайченка, серед затриманих – два кілери, які вже отримали 150 тисяч "авансу" за вбивство народного депутата та кількох громадських діячів.