Одеса 2 травня. Заступник Авакова не з’явився на допит у ГПУ

8 Серпня 2017, 17:39

У вівторок, 8 серпня, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий не з'явився на допит у Генеральну прокуратуру. Про це Українським Новинам повідомило джерело в ГПУ.

"Не прибув", – сказав співрозмовник агентства.

Причини неявки Генпрокуратурі невідомі.

Раніше прес-служба Міністерства внутрішніх справ поширила повідомлення, у якому стверджувалося, що Яровий буде співпрацювати зі слідством.

"Перший заступник міністра внутрішніх справ генерал-полковник Сергій Яровий, як і всі посадові особи МВС, постійно приймав, приймає й буде брати участь у процесуальних заходах і слідчих діях ГПУ при дотриманні всіх вимог Кримінально-процесуального кодексу", – йдеться у повідомленні.

МВС також обіцяло, що перший заступник міністра обов'язково надасть всі відомості, необхідні слідчим Генпрокуратури.

Як повідомлялося, прокурори мали намір допитати Ярового як свідка у справі про загибель людей і масові заворушення, що відбулися в Одесі 2 травня 2014 року.

Нагадаємо, в Одесі 2 травня 2014 року відбулися сутички між сепаратистами і проукраїнськими активістами, які намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. В результаті сутичок та пожежі в Будинку профспілок загинули 48 осіб. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.