Очільника філії Держрезерву підозрюють у розтраті 2,8 мільйона гривень

23 Листопада 2020, 15:00

У неділю, 22 листопада, детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру очільника однієї з філій Державного агентства резерву у Сумській області. Його підозрюють у розтраті зерна на понад 2,8 млн грн. Про це йдеться на сайті НАБУ.

 

Дії кваліфіковано за ч.5 ст.191 ККУ. Слідство встановило, що у листопаді 2020 року в.о. директора філії Державного агентства резерву України, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. Так він планував заволодіти понад 189 т зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву.

 

«Водночас 18-19 листопада 2020 року детективи НАБУ вжили невідкладні слідчі заходи, і запобігли незаконному вивезенню зерна з держпідприємства. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше НАБУ оголосило підозри трьом чиновникам Міністерства оборони у справі про розкрадання 37 млн грн на облаштуванні військового полігону «Широкий лан» у Миколаївській області.