Очільник Пентагону визнав Росію серйозною загрозою для США

21 Серпня 2015, 11:11

Росія створює створює загрозу для існування Сполучених Штатів через розміри ядерного арсеналу, яким вона володіє. Про це 20 серпня під час прес-конференції заявив міністр оборони США Еш Картер, – передає The Fiscal Times.

Картер заявив, що Росія становить «дуже серйозну загрозу» для США.

«Це не новина», – зазначив очільник Пентагону, додавши, однак, що певні нові тенденції у стосунках між РФ та США всеж можна відзначити.

«Що нового … то це те, що протягом чверті століття або близько того, з кінця холодної війни, ми не розглядали Росію як антагоніста. Росія Владіміра Путіна в багатьох аспектах поводиться… як антагоніст. Це є новим. Це те, до чого ми повинні пристосуватися, і що повинні враховувати», – додав Картер.

Як повідомлялося, у Пентагоні переконані, що адміністрація президента США Барака Обами є «надто боязкою» та не достатньо рішучою у своїх стосунках з Росією. Раніше під час виступу в комітеті Сенату з питань збройних сил американський генерал Марк Міллі, номінований на посаду керівника штабу армії США, заявив, що підтримує надання Україні смертельного озброєння для боротьби з підтримуваними Росією сепаратистами на Донбасі.