Обвинувальний акт щодо Пасішника втретє повернули в суд першої інстанції

31 Травня 2017, 20:31

У середу, 31 травня Апеляційний судом міста Києва скасував ухвалу Солом’янського районного суду міста Києва від 10 квітня про обвинувачення колишнього виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника в незаконному впливі на посадову особу. Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Відтак обвинувальний акт втретє повернули до суду першої інстанції – Солом’янського районного суду – для розгляду зі стадії підготовчого засідання.

У САП нагадують, що 22 квітня 2017 року виповнився рік від скерування обвинувального акту до Солом’янського районного суду, проте досі не відбулося жодного підготовчого засідання у цьому провадженні.

Нагадаємо, Андрію Пасішнику повідомили про підозру за ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України (втручання у діяльність державного діяча) щодо факту здійснення 25 січня – 1 лютого 2016 року незаконного впливу на екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса з метою внесення пропозиції про призначення на посаду заступника міністра.