Обвинувачений у теракті в Бостоні переклав вину на загиблого брата

23 Квітня 2013, 09:40

Звинувачений заявив, що його брат, Тамерлан Царнаєв, був «рушійною силою» теракту і за допомогою вибухів хотів захистити ідеї ісламу. Молодший Царнаєв також пояснив, що вони з братом не були пов'язані з міжнародними терористами і діяли поодинці. Про відсутність зв'язку братів із третіми особами раніше заявляла американська влада. Втім, як зазначає CNN, правоохоронні органи не скидають з рахунків версію про те, що у Царнаєвих є спільники.

Співрозмовник телеканалу підкреслив, що ці заяви обвинувачений зробив на попередньому допиті і що його слова потім будуть перевірятися слідчими.

Як повідомлялося, 22 квітня підозрюваному в організації вибухів під час Бостонського марафону Джохару Царнаєву, який перебуває в лікарні з важкими пораненнями, пред'явили звинувачення.

Раніше Царнаєв почав письмово давати перші свідчення.

15 квітня на фінішній прямі Бостонського марафону в США прогриміло два вибухи. Перший пролунав через дві години після того, як перший бігун перетнув фінішну лінію. Підозрювані  в організації теракту в Бостоні брати Царнаєви – етнічні чеченці, уродженці Киргизстану. 26-річний Тамерлан Царнаєв загинув в ніч проти 19 квітня під час перестрілки з поліцією, його 19-річний брат утік, однак був затриманий за добу.

96