Обвинувачені у вбивстві Нємцова не визнали в суді своєї провини

3 Жовтня 2016, 14:00

П'ятеро фігурантів справи про вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова в лютому 2015 року: Заур Дадаєв, брати Анзор і Шадід Губашеви, Темірлан Ескерханов і Хамзат Бахаєв не визнають свою провину.

Адвокат ймовірного вбивці Дадаєва Шамсудін Цакаєв зазначив, що його підзахисний хоче бути допитаний тільки після дослідження всіх доказів і допиту свідків.

«Ми постараємося довести вам невинуватість мого підзахисного», – сказав адвокат Муса Хадісов, що представляє інтереси Анзора Губашева, і додав, що захист готовий надати всі докази його невинуватості.

Солідарну з ним позицію висловив адвокат Шадіда Губашева Магомед Хадісов, який наполягає, що вбивці Нємцова не сидять на лаві підсудних, в чому присяжні повинні переконатися під час розгляду справи.

«Держобвинувач сказала про чотири бойові трубки, а на лаві підсудних знаходиться п'ять осіб, ви на такі дрібниці звертайте, будь ласка, увагу», – заявила адвокат Анна Бюрчієва, яка захищає ще одного звинуваченого у вбивстві Нємцова Темірлана Ескерханова.

Адвокат Хамзата Бахаєва Заурбек Садаханов наполягає, що в справі немає доказів його підзахисного і його спільників.

В понеділок, 3 жовтня, у Московському окружному військовому суді Росії розпочались слухання по суті справи про вбивство Боріса Нємцова. 

Нагадаємо, колишній віце-прем'єр Росії, критик дій Кремля Боріс Нємцов був убитий в центрі Москви 27 лютого 2015 року. За звинуваченням у вбивстві 8 березня минулого року заарештували п'ятьох осіб. Слідство вважає замовником і організатором вбивства колишнього бійця батальйону "Сєвєр" МВС Чечні Руслана Мухудінова, який залишається на волі.