Обвал мосту в Італії. МЗС закликало українців у Генуї зв’язатися з рідними

14 Серпня 2018, 20:47

Міністерство закордонних справ закликало українців, що перебувають у італійському місті Генуї, у якому стався обвал мосту Моранді, зв’язатися з рідними. Про це у вівторок, 14 серпня, повідомляє Департамент консульської служби МЗС.

 

"Закликаємо громадян України, які проживають або тимчасово перебувають у Генуї та її околицях, повідомити про себе рідним", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, консул України у Мілані підтримує оперативний контакт з поліцією з метою з'ясування, чи є серед жертв обвалу моста в Генуї українці. 

 

Нагадаємо, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними.

 

Очевидці повідомили, що міст Моранді обвалився, ймовірно, через удар блискавки. 

 

Міністр внутрішніх справ та заступник прем'єр-міністра Італії Маттео Сальвіні повідомив, що унаслідок обвалу мосту загинули близько 30 осіб.