Обвал мосту в Генуї. Глава МВС Італії назвав кількість загиблих

14 Серпня 2018, 18:59

Міністр внутрішніх справ та заступник прем'єр-міністра Італії Маттео Сальвіні повідомив, що унаслідок обвалу мосту Моранді в Генуї загинули близько 30 осіб. Про це він заявив у вівторок, 14 серпня, повідомляє Reuters.

 

"Близько 30 чоловік загинули, а багато інших отримали серйозні поранення", – зазначив Сальвіні.

 

Крім того, за даними місцевого видання ilsecoloxix.it, щонайменше дев'ять осіб, постраждалих у результаті обвалення мосту, знаходяться в критичному стані.

 

Зокрема, у критичному стані перебуває 40-річна жінка з Трієста, її доставили в лікарню в Галльеру, ще один постраждалий у критичному стані доставлений в лікарню Сан-Мартіно.

 

Водночас місцева влада підтвердила, що в результаті обвалу мосту загинув 9-річний хлопчик, який був у машині, розбитій віадуком.

 

Нагадаємо, 14 серпня на півночі Італії у портовому місті Генуя обвалився міст Моранді, внаслідок чого загинули 22 людини.  Так, обвал секції мосту довжиною близько 100 метрів стався незадовго до полудня над річкою Полчевера. Водночас уламки впали на будівлі, які розташовані під мостом. Наголошується, що під уламками мосту були знайдені розчавлені автомобілі із загиблими всередині людьми. За словами начальника служби швидкої допомоги Генуї, руйнування є катастрофічними.

 

Очевидці повідомили, що міст Моранді обвалився, ймовірно, через удар блискавки.