Обстріли знеструмили станцію Укртрансгазу в Маріуполі

9 Лютого 2017, 11:36

Оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" констатує, що газорозподільна станція-1 Маріуполь (ГРС-1 Маріуполь), що забезпечує місто природним газом, була знеструмлена в результаті бойових дій і зараз працює на резервному живленні (акумуляторні батареї), при цьому газопостачання міста не припинялося. Про це повідомив прес-секретар компанії Максим Білявський.

"В результаті бойових дій ГРС-1 Маріуполь залишилася без електропостачання з боку місцевої електромережі. ГРС працює на резервному живленні (акумуляторні батареї). Припинення газопостачання через ГРС не відбувалося", – сказав він.

Пізніше в Укртрансгазі повідомили, що в разі необхідності на ГРС доставлять нові акумуляторні батареї, тому ризиків зупинки газопостачання міста немає.

"З батареями проблем не буде, ми будемо їх підвозити", – зазначив Білявський.

У червні 2015 року в результаті бойових дій в районі населеного пункту Очеретино (Донецька область) був пошкоджений магістральний газопровід МГ "Краматорськ – Донецьк" Ду1000, який забезпечував газопостачання Маріуполя, Бердянська та Волновахи. Тоді впродовж трьох діб повноцінне газопостачання міст було відновлене.

Нагадаємо, через активні бойові дії Авдіївка на Донеччині майже на тиждень залишилася без електро-, водо- і газопостачання.