ОБСЄ зафіксувала систему глушіння мобільного зв’язку під окупованою Горлівкою

14 Травня 2019, 11:44

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 11 травня на околиці окупованої Горлівки вантажівку військового типу ("Урал") зі встановленою на щоглі системою глушіння мобільного зв'язку. Про це повідомляється в опублікованому у понеділок, 13 травня, звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

 

"11 травня Місія зафіксувала 1 вантажівку військового типу ("Урал") зі встановлюваною на щоглі системою глушіння мобільного зв'язку на південно-західній околиці Горлівки (у той же час команда СММ приблизно на 2 години втратила зв'язок мобільного оператора Vodafone, поки патруль не переїхав до іншого місця на відстані приблизно 2 км на схід)", – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, раніше місія ОБСЄ вже неодноразово повідомляла про виявлення різноманітних типів російських систем з постановки радіоперешкод та радіоелектронної боротьби, зокрема Р330 "Житель", "Леер-3" РБ-341В, 1Л269 "Красуха-2", РБ-109A "Билина", "Торн", "Тірада-2", "Репеллент-1".

 

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на окупованому Донбасі у період з 3 по 5 травня зафіксувала 20 ракетних систем залпового вогню "Град", які розміщені з порушенням лінії відводу.