ОБСЄ: у Донецькому аеропорту знайшли тіла двох українських військових

14 Березня 2015, 21:57

Представники Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ повідомили, що під завалами Донецького аеропорту знайшли тіла двох українських військових. Про це йдеться у звіті моніторингової місії за 13 березня, опублікованому в суботу.

Спостерігачі місії зазначають, що під час перебування на місці нового терміналу Донецького аеропорту, вони спостерігали прибуття представників самопроголошених «служб із надзвичайних ситуацій ДНР» разом з 20 полоненими.

За словами представників бойовиків, полонені є українськими військовими. Після прибуття полонені одразу ж розпочали пошуки загиблих солдатів Збройних сил України.

«Спеціальна моніторингова місія бачила два тіла, які були підняті з-під завалів та підготовленні для перевезення. Після попередньої ідентифікації тіл були зібрані особисті приналежності та передані представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста, які також були присутні на місці», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, під час боїв за летовище у січні було підірвано перекриття терміналу аеропорту, частину українських військових полонили. Українські сили залишили руїни терміналу.

Оборона Донецького аеропорту тривала 242 дні. Після того, як більшість споруд були зруйновані вщент, захисникам Донецького аеропорту довелось його залишити.

Раніше повідомлялося, що українськими бійцями контролюється частина злітної смуги та деякі з адміністративних споруд.