ОБСЄ: Є ризик ескалації конфлікту на Донбасі

12 Грудня 2014, 14:18

Експерти ОБСЄ підтверджують зменшення інтенсивності та кількості обстрілів на Донбасі, однак бачать ризик ескалації конфлікту. Під час брифінгу у Києві повідомив заступник голоси спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александер Хаг, представляючи тижневий звіт.

Він зазначив, що спостерігачі вітають стишення вогню на Донбасі, однак наголошують, що наразі "зона безпеки про яку домовилися в Мінську поки що небезпечна, ризик ескалації конфлікту зберігається.

"Протягом останніх 48 годин ми дійсно бачимо зменшення використання озброєння на сході України, але були невеличкі інциденти, коли використовується стрілецька зброя", – сказав Хаг.

Нагадаємо, 12 грудня президент України Петро Порошенко заявив, що вперше за сім місяців в Україні встановлено "справжнє перемир'я".

Як відомо, 9 грудня на Донбасі оголосили перемир'я. Раніше передбачалося, що цього дня відбудеться чергова зустріч у Мінську, проте її перенесли на невизначений час.

Як повідомлялося 11 грудня, за минулу добу бойовики 22 рази порушували «режим тиші», аеропорт «Донецьк» атакували 4 рази.

 

 

Позначки: