Обшук у Мін’юсті. З’явилися фото та відео слідчих дій

8 Грудня 2017, 19:45

НАБУ та САП показали фото та відео фрагменти з обшуку, який відбувся в Міністерстві юстиції України. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«З огляду на суспільний резонанс та з метою запобігання маніпуляціям, НАБУ та САП публікують фото та фрагменти відео слідчих дій, проведених 8 грудня у Міністерстві юстиції України», – наголосили в Бюро.

«Обшук, який детективи НАБУ 8 грудня 2017 року проводили у службовому кабінеті одного з посадовців Міністерства юстиції України, з метою врятування доказів у кримінальному провадженні, був законним. Це підтверджено ухвалою, яку сьогодні виніс слідчий суддя Солом`янського районного суду міста Києва», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше НАБУ заявило про ризик знищення речових доказів у якості причини обшуків в Мін'юсті. Тим часом у Мін'юсті запевнили, що про ризики знищення документів не може бути мови у зв'язку з тим, що всі матеріали по справі зберігаються в Європейському суді з прав людини, і до них можна отримати доступ через електронну систему.

Як повідомлялося, 8 грудня у Міністерстві юстиції заявили, що НАБУ провело обшук у відомстві без ухвали суду.