Обраний новий голова Вищої ради правосуддя

16 Квітня 2019, 17:16

Володимир Говоруха став новим головою Вищої ради правосуддя. Про це повідомили у прес-службі ВСП.

 

Тепер уже колишній голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк сьогодні звернувся з заявою, в якій попросив припинити його повноваження як голови ВСП. Близько 16:00 члени ВСП одноголосно задовольнили відповідну заяву. Зазначимо, голова ВСП обирається з членів Вищої ради правосуддя терміном на два роки.

 

"Згідно із протоколом лічильної комісії з виборів голови Вищої ради правосуддя від 16 квітня 2019 року за результатами таємного голосування за кандидатуру Володимира Говорухи на посаду голови Вищої ради правосуддя проголосувало 17 членів Вищої ради правосуддя, що становить більше половини від конституційного складу Вищої ради правосуддя", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 15 грудня 2017 року в Україні запрацював новий Верховний суд. Так, старий Верховний суд, Вищий адміністративний суд, Вищий господарський суд і Вищий спеціалізований суд із розгляду цивільних і кримінальних справ припинили своє функціонування.  

 

Як повідомляося, 30 листопада 2017 року пленум оновленого Верховного суду визначив дату початку роботи – 15 грудня. Зазначається, що дане рішення підтримали 83 судді, а 27 були проти. Крім того, пленум обрав Валентину Данішевську на посаду голови ВСУ.

98