Обраного до Верховної Ради кримського міністра замінить чиновник з Макіївки

Акценти
28 Листопада 2012, 11:49

Міністром регіонального розвитку та житлово-комунального господарства республіки став Віталій Кіжаєв, змінивши на посаді Сергія Брайка, міністром освіти і науки, молоді та спорту – Наталія Гончарова, яка зайняла крісло Віталіни Дзоз.

Голосування проходило «пакетом». «За» висловилися 64 з 83 парламентаріїв, які прийшли на сесію (всього в Раді Криму 100 депутатів).

Зазначимо, що Кіжаев до червня 2012 року працював першим віце-мером Макіївки (Донецької обл.), а Гончарова до призначення була першим заступником міністра освіти Криму.

Нагадаємо, кандидати від Партії регіонів Дзоз і Брайко перемогли на виборах в мажоритарних округах № 1 (два райони Сімферополя) і № 7 (Ялта і Алушта) відповідно.

Торік лідер Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявляв, що представництво татар в органах влади Автономної республіки Крим значно скоротилося. За його словами, у багатьох випадках кримських татар звільняли від займаних посад не за національною ознакою, а швидше тому, що ці посади потрібні були для «своїх», тобто людей, які приїхали з Донецької області.

90