Обрано нового главу Української греко-католицької церкви

Акценти
24 Березня 2011, 15:28

Зараз в УГКЦ чекають відповіді з Апостольської столиці.

За правилами, обраний єпископ повинен надіслати власноручного листа до Римського Архиєрея для затвердження результатыв виборів. Після отримання затвердження він складе визнання віри й обітницю ревно виконувати свій уряд перед Синодом єпископів, а після проголошення його обрання буде проведено інтронізацію нового глави УГКЦ згідно з приписами літургічних книг, після чого він отримає повні права на свій уряд.

Інтронізація нового Глави УГКЦ відбудеться 27 березня, о 10.00, у Патріаршому cоборі Воскресіння Христового у Києві.

На церемонію запрошено близько тисячі гостей. Зокрема, представників всіх єпархій та екзархатів УГКЦ, державної та місцевої влади, місцевих та міжнародних громадських організацій та різних конфесій і релігійних організацій.

Як повідомлялось, виборчий Синод Єпископів УГКЦ розпочався 21 березня у Львові-Брюховичах, Участь у роботі Виборчого Синоду взяло 40 єпископів з України та з-за кордону (Західної Європи, США, Канади, Бразилії, Аргентини та Австралії).

Нагадаємо, для обрання нового глави церкви потрібно отримати дві третини голосів, щоб бути обраним. За цієї процедурою голосування відбувалися упродовж трьох днів чотири рази на день.

91