Обмеження роботи КПВВ “Станиця Луганська” продовжили через COVID-19

28 Жовтня 2020, 14:19

З метою недопущення поширення COVID-19 тимчасове припинення пропуску осіб через лінію розмежування на КПВВ "Станиця Луганська" продовжено до 15 листопада. Про це у середу, 28 жовтня, повідомили у пресслужбі штабу ООС, посилаючись на наказ Командувача об'єднаних сил Сергія Наєва.

 

"Поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на тимчасово окупованій території Луганщини стає критичним. Окупаційна адміністрація РФ не спроможна стабілізувати епідемічну ситуацію. Суттєво погіршує стан справ на тимчасово окупованій території України відсутність достатньої кількості кваліфікованих медичних працівників та засобів протидії захворюванню", – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, для громадян залишається можливість перетнути лінію розмежування в цьому КПВВ лише за окремим рішенням Командувача. Таке рішення може бути прийняте, виходячи з документально підтверджених життєво важливих обставин соціально-гуманітарного характеру.

 

Крім того, громадяни, що мають зареєстроване місце проживання на тимчасово окупованій території України, у КПВВ "Станиця Луганська" можуть бути пропущені через лінію розмежування до місця реєстрації.

 

Раніше Представництво президента України в АР Крим заявило про критичну гуманітарну ситуацію, яка склалася на території тимчасово окупованого Криму у зв’язку з COVID-19