Обладнання, викрадене з “Містраля”, не містить секретної інформації

28 Листопада 2014, 21:40

Обладнання, викрадене з "Містраля", не містило яких-небудь секретних даних чи відомостей службового характеру. Про це повідомив офіційний представник суднобудівної корпорації-розробника DCNS Емманюель Годез.

"Мова йде про вертольотоносець "Севастополь". З нього дійсно, як повідомляють ЗМІ, було викрадено електронне обладнання. Можу підтвердити, що воно не містило яких-небудь секретних даних, або відомостей службового характеру", – сказав представник корпорації.

Офіційний представник компанії STX, який виступає при будівництві "Містраля" підрядником DCNS, Дельфін Гледель також підтвердила, що обладнання було викрадене з вертольотоносця "Севастополь". 

"Можу підтвердити, що факт розкрадання дійсно мав місце, однак у вкраденому електронному обладнанні не містилося секретних даних", – сказала Гледель.

"В даний час будівельні роботи на спущеному нещодавно на воду вертольотоносці "Севастополь" тривають. На борт щодня піднімаються сотні людей", – додала представник корпорації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з "Містраля", який Франція повинна була передати РФ, було вкрадено високотехнологічне обладнання.

Нагадаємо, що цього тижня президент Франції Франсуа Олланд дав розпорядження призупинити процедуру видачі ліцензії на передачу корабля «Владивосток» Росії через недотримання нею Мінських домовленостей щодо припинення вогню на сході України.

Раніше французька влада вирішила перемістити вертольотоносець «Владивосток» до доку «Луї Жубер», розташованого на виході з порту Сен-Назера. Через побоювання щодо ймовірного викрадення корабля російськими моряками його охорону посилили.