Обама нагадав Путіну про Мінські угоди та закликав звільнити Савченко

16 Березня 2016, 17:50

Президент США Барак Обама під час телефонної розмови з президентом РФ Владіміром Путіним заявив про необхідність звільнити Надію Савченко, яку утримують в Росії. Про це повідомив прес-секретар посольства США в Москві Уїлл Стівенс.

"Президент США Барак Обама закликав свого російського колегу звільнити затриману льотчицю і парламентарія Савченко відповідно до положень Мінських домовленостей про необхідність звільнення всіх незаконно утримуваних осіб", – заявив Стівенс.

Нагадаємо, 15 березня президент України Петро Порошенко зустрівся з адвокатами Надії Савченко. На зустрічі він наголосив, що "готовий використати всі свої конституційні повноваження" для того, щоб забезпечити повернення Савченко в Україну.

Як відомо, 10 березня Савченко припинила сухе голодування. Президент України Петро Порошенко доручив звернутися до Німеччини з проханням направити лікарів до Савченко.

11 березня адвокат Ніколай Полозов повідомив, що вихід Савченко із сухого голодування відбувається зі значними ускладненнями.

Тим часом, винесення вироку у справі Савечнко заплановано на 21-22 березня.